Jednorázové akce

Termín: 15. – 20. července 2024 (6 dní – pondělí až sobota)

Místo: Chudolazy

Letní intenzivní týden hiporehabilitace je určen pouze pro naše stálé klienty, kteří k nám dochází do Duhové cesty nebo do Mannazu.

Začínáme za:

0
Day
:
sep
0
Hour
:
sep
0
Minute
:
sep
0
Second

Co vás čeká:

  • šest dní terapeutického programu – každý den 60 minut individuální terapie (1 klient a 1 terapeut)
  • část terapeutické jednotky bude probíhat v kooperaci s dalším účastníkem (místy se tak potkáme 2 klienti a 2 terapeuti dohromady, protože potřebujeme pracovat i na spolupráci a komunikaci)
  • rozmanitý terapeutický program vytvořený na míru danému klientovi

Jak to probíhá: Každý den máte svůj čas terapie. Přijedete s dostatečným předstihem před začátkem terapie, abyste se stihli připravit a v daný čas terapie se mohlo skutečně začít. Po terapii u nás můžete ještě chvíli pobýt nebo se jít projít do třeba lesa, pokud by se vám od nás nechtělo hned odjíždět.

Harmonogram: Harmonogram terapií bude vytvořen až podle konkrétní skladby klientů – zasíláme ho cca 14 dní předem. Předpoklad je, že terapie budou opět probíhat v odpoledních hodinách (13.00 – 19.00 hod.). Každý den bude mít každý klient svůj čas terapie, který bude stejný po celý týden. Pokud máte nějaké časové preference, uveďte je do přihlášky (nic neslibujeme, ale pokusíme se k nim přihlédnout při plánování harmonogramu). Pokud by bylo více klientů, kteří by měli zájem o dopolední termíny, jsme asi ochotní zvážit rozdělení harmonogramu na dopolední a odpolední část (to je nyní ale pouze ve fázi úvah, nic neslibujeme).

Délka terapie: Terapie bude vždy 60 minut denně. Pokud by někdo chtěl/potřeboval, je možné mít dvě terapeutické jednotky v rámci jednoho dne (tzn. 120 minut terapie denně), a to buď v celku nebo s pauzou mezi terapeutickými jednotkami.

Cena: Cena za intenzivku je 3 600,- Kč (6 x 60 minut terapie). Pokud by někdo chtěl mít denně 120 minut terapie, cena je pak 7 200,- Kč (6 x 120 minut terapie). Preferujeme platbu v hotovosti první den intenzivky. Pokud chcete platit bezhotovostně, napište nám email a my Vám vystavíme fakturu.

Přihlášky: Pro přihlášení vyplňte přihlášku, kterou najdete níže.

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na Barboru, ideálně přes e-mail janoudova@duhovacesta.cz.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA LETNÍ INTENZIVKU

Mnoho klientů k nám jezdí již léta, potkávají se zde s přáteli a preferují tak stejný čas terapie – pokud nemáte tuto preferenci, pole nechte prázdné.
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram